Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

Už se těšíme až si spolu zase zahrajeme!

 


Dokážeš to taky?

Florbal vyzva


S účinností od 5. 10 2020 se do odvolání pozasatvují veškeré tréninky a také účast na turnajích a zápasech.

Děkujeme za pochopení

Horse Power

Chtěli bychom vám oznámit, že se sezona 2020/2021 uskuteční. Pro bližší informace kontaktujte prosím DDM paní Lenku Kočí nebo trenéra Jardu Kočího.

 

V pátek 13. března se v podvečerních hodinách konalo mimořádné jednání Výkonného výboru Českého florbalu (VV). Jediným bodem byly dopady nově nastalé situace, kdy se z nařízení vlády ze čtvrtka 12. března 2020 nemohou kvůli riziku šíření nákazy nemocí COVID-19 konat mimo jiné žádné sportovní akce přesahující účast 30 osob, a tudíž nemohou být v nadcházejících dnech a týdnech odehrána žádná florbalová utkání. - Více čtěte zde >>>

Kvůli uzavření škol se do odvolání ruší veškeré tréninky.

Tým HorsePower

 

 

1.3.2020 Dorost

starsi zaci 19.1.2020Dnes se starší žáci zúčastnili turnaje v Kunraticích. Do prvního zápasu s Olympem jsme nastoupili s velkým odhodláním. Kluci bojovali, ale bohužel bylo vidět, že je to po měsíci pauzy první turnaj a navíc ne v úplně plné sestavě. Zápas jsme po špatných obraných zákrocích prohráli těsně 4:3. V druhém zápase nás čekal tým z Kunratic. Zápas odmakanej, kluci jezdili nahoru dolu. Bohužel jsme zápas prohráli 6:4. Ale čtyři góly jsme si v zásadě dali sami. V zápase o 5-6.místo nás čekali Wizards. Kluci byli nabuzení, opět bojovný výkon. Soupeř hrál ovšem velmi silově a mnohdy dost nečistě a rozhodčí nebyli úplně na naší straně. Zápas jsme nakonec po hře bez brankáře prohráli 5:2. Budem držet palce do dalších turnajů. Borci bojovat dál!!
Tomáš Budín

2020 01 18 elevovéDvaapadesát minut bez obdrženého gólu a napínavé finále – tak vypadal turnaj elévů v Rudné. Hned první utkání s Tatranem Střešovice naznačilo, že brankami se bude šetřit. A to i navzdory brzké trefě agilního Klímy při přesilovce. Hornopočernický tým vzápětí velkoryse ušetřil protivníka při trestném střílení a zahazoval jednu šanci za druhou. O další trefu si říkala zvlášť pěkná kombinace Svoboda – Mikolášková, po níž se míček odrazil od tyče. Střešovice se dostávaly do příležitostí sporadicky, ale mohlo se naplnit otřepané „nedáš – dostaneš“, v tomto případě „desetkrát nedáš – dostaneš“. Fotbalový výsledek už nicméně vydržel. Podobný scénář se dlouho opakoval v zápase s Rakovníkem, ve kterém Langer zařídil vedení a skóre 1:0 světelná tabule nabízela ještě dvě minuty před koncem. Pak se však do obrany Lokomotivy třikrát vřítil útočný expres z Horních Počernic a výhra 4:0 po zásazích Blaška, Svobody a Třešňáka znamenala finále se silným výběrem domácích. Ti prohrávali opět zásluhou Blaška, jenž si vysloužil pokřik z lavičky „Viky jede!“ Pak se ovšem navzdory statečnému výkonu celé obrany bohužel rozjela Rudná a otočila stav na 1:3. Klíma sice snížil, ale smolná branka po teči nohou sebrala naději na obrat. I tak to bylo povedené zakončení turnaje.
Štěpán Filípek