Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

2019 09 22ElévovéDejviceV neděli sice koncentraci některých jedinců mírně narušoval výhled na podvečerní fotbalové derby
pražských „S“, nicméně premiérový florbalový turnaj elévů v sezoně byl prvním vrcholem
svátečního sportovního programu. Tým Horse Power, který představil několik nových nadějí, do něj
vstoupil soubojem s Královým Dvorem. Soupeři nejprve umožnil manévry v ofenzivě, které však
končily na nedobytné bráně, a těsně před přestávkou se naopak prosadilo družstvo kouče Aleše
Zetka. Protivník ve druhé půli otočil na 1:2, ovšem útok se podruhé rozdurdil a výsledkem byla
remíza 2:2. Druhý duel s Vosami přinesl odlišný obrázek hry: brankáře od začátku ostřelovali borci
a dvě borkyně HP, přičemž při vítězství 3:0 protivníka dokonce velkoryse ušetřili neproměněným
samostatným nájezdem. Po trojce byli lepší i v zápase o třetí místo s pražskou Dvojkou, a byť jako
první inkasovali, vypracovali si množství vyložených šancí a dvěma zásahy strhli výhru na svou