Horse Power slide IMG_1265 IMG_1268 IMG_1616 IMG_1639 IMG_1644 IMG_1675 IMG_1922 IMG_2209 IMG_2251 IMG_5887 IMG_6100 IMG_8383 IMG_8510

Přípravka

(7 - 8 let)

balonek Turnaje 
balonek Soupiska 

Elévové

(9 - 10 let)

balonek Turnaje 
balonek Soupiska 

Mladší žáci

(11 - 12 let)

balonek Turnaje
balonek Soupiska

Starší žáci

(13 - 14 let)

balonek Turnaje
balonek Statistiky

Dorost

(15 - 16 let)

balonek Turnaje 
balonek Statistiky 

Junioři

(17 - 18 let)

balonek Turnaje
balonek Statistiky

Camp 2018 Liberec

TRIKA SOUSTŘEDĚNÍ 2018

 

Informace o letním florbalovém soustředění, které proběhne od 4. 8. do 11. 8. 2018 opět v Liberci pod Ještědem.

Více zde >>>

Přehled výsledků

Přehled výsledků za 12 let existence HorsePower

Více zde >>>

Termíny příštích turnajů - jaro 2018


Přípravka
Jaro dohráno


Elévové
Jaro dohráno


Mladší žáci
Jaro dohráno


Starší žáci
Jaro dohráno


Dorost
Jaro dohráno


Junioři
Jaro dohráno


Aktualizováno: 9. 5. 2018


 


19.3.2016 Mladší žáci - LetňamyHorse Power vs. Fat Pipe 5:6

Do prvního zápasu šli kluci plní odhodlání vyhrát. Bohužel hned od první minuty jim soupeř pěkně zatápěl a proto dostali dva rychlé góly. Pak se kluci trochu zmátořili a výsledek dotáhli i přesto, že hráli dvakrát v oslabení a z jednoho dokázali i skórovat. Chodovičtí stejně měli malinko navrch a vždy dokázali vést a naši museli dotahovat.V infarktovém závěru, osm vteřin před koncem, kdy byl stav 5:6 v náš neprospěch, jsme nevyužili nájezd a tak se stav už nezměnil.

Tempish ORKA vs. Horse Power 3:5

 I po těsné prohře v prvním zápase narukoval na tým ORKY opět nabuzený manšaft. To se projevilo hned v úvodu zápasu, kdy se kluci dostali do dvoubrankového vedení. ‘Kosatky’ z Čelákovic sice manko pomalu stahovaly, ale do vedení je naši nepustili a náskok vždy znovu navýšili. Výsledný stav 3:5 pro HP byl zasloužený.

Horse Power vs. SK Dvojka 4:6

V posledním zápase, ve kterém už o nic nešlo, podlehli naši hoši dobře hrajícímu týmu SK Dvojka 4:6.

 

 

Starší žáci B 22.3.2015Už jsme si pomalu zvykli, že co turnaj, to postup do vyšší skupiny. Turnaj v Čakovicích vypadal úplně stejně, ač někde v zadu v hlavách putoval Jardův pokyn o zákazu postupu :). V prvním zápase se Spartou to byla mela. Po 14 sekundách jsme vedli 1:0, což kluky viditelně nakoplo a pekelnou jízdou jsme to dotáhli na jasné vítezství 3:1.Pak nás čekali Athletics. Bylo až neuvěřitelné, jak na ně kluci vlítli a smetli je z palubovky rozdílem třídy. Je pravda, že pak už to bylo o tom kdo a kolik dá gólů, ale vítězství bylo naše. Ve finále jsme pak narazili na dobře připravený tým Vyšehradu. Dlouho jsme drželi vyrovnanou partii a dokonce vedli, pak ale přišlo vyrovnání a rozdílový gól a kluci to trochu otevřeli. Bohužel napadaly další góly a zůstali jsme na krásném 2. místě. Byl to dobrý výkon borci. Gratulace.

Tomáš Budín

Starší žáci 1.3.2015Podruhé jsme za poslední měsíc zavítali do Kralup. Jelikož začaly jarní prázdniny, byla sestava nestandardní, nicméně kluci se toho nezalekli. V prvním zápase nové skupiny nás čekaly Vosy. S tradičním rivalem jsme se od začátku trápili střeleckou nemohoucností. Chci říci, že střel bylo požehnaně, ale většina mimo branku. Výsledkem tak byla hubená prohra 2:1. Po dlouhé pauze jsme pak nabuzeni nastoupili na Black Angels, kteří měli pocit, že nás hravě přejedou. Opak byl pravdou. Kluci opravdu bojovali, do jednoho a výsledkem byla výhra 3:1, která nás o jeden vstřelený gól poslala do finále turnaje. No a tam k překvapení všech v hale jsme přejeli Bučis 9:0. Dva turnaje za sebou postup, klobouk dolů. Hala v Kralupech nám svědčí. Tak jen tak dál borci. Gratulace!!

Tomáš Budín

 

 

 

 

 

DortV úterý 18.3. kluci popřáli Jardovi k narozeninám a originálním způsobem (viz. video v galerii) mu předali sladký dárek.